Kaip padidinti savo fanų skaičių socialinėje medijoje

 1. Jūsų vartotojai neįsitraukia į FaceFacebook kampanijabook paskyros puslapį.

Viena iš pagrindinių klaidų, kurias dauguma verslų daro yra straipsnių publikavimas , bet kada ir pastoviai. Tai dažniausiai matoma, kai puslapis ir postas tarpusavyje nesusieja ir nesijungia su fanais.

Sukurkite strategiją, kaip ir kada jūsų postas išeis ir sistemą, kurioje vartotojas galės paspausti patinka.

Labai svarbus dalykas, kad planuotumėte savo postus į priekį. Nusistatykite 2 kartus į dieną priminimą, kada turite grįžti prie fanų puslapio ir atsakyti jų klausimus bei pamatyti, kokie jūsų žinučių ir turinio rodikliai ir kaip į tai reagavo žmonės.

 

 

 Trys būdai įtraukti fanus į jūsų veiklą:

 • Padarykite taip, kad jūsų vartotojai jaustųsi ypatingai, klauskite klausimų, kurie aktualus jūsų fanams ir kurie sužadintų, jūsų fanų diskusijas bei atsakymus.
 • Atkreipkite dėmesį ką sako jūsų fanai. Kokie yra jų poreikiai ir kaip galite spręsti jų problemas. Klausimas yra labai svarbus dalykas, kuris jeigu klausotės gerai greitai atsiperka.
 • Likite pats įsitraukęs į pokalbius ir visada rašykite turinį, kuris yra susijęs su tema ir yra informatyvus. Padidinkite savo matomumą pateikiant turinį dažnai ir tuo pačiu metu arba pagal grafiką.
 1. Nepilnai aprašėte informaciją puslapyje „apie“.
 • Jūsų platformos sekcija „apie“ turi būti pilnai užpildyta, nes tai yra pirma sudaryta nuomonė apie jus iš vartotojo pusės.
 • Tai yra viena iš svarbiausių dalių optimizuojant jūsų puslapį, jūs turite užtikrinti, kad siunčiate teisinga žinutę apie savo verslą, kai kažkas aplanko jūsų puslapį.
 • Imant pavyzdį iš profesionalų, jie dalinasi kuo daugiau detalių apie save ir savo verslą, net gi jų pomėgius bei įgūdžius ir talentus.

Patarimai parašant puikią „apie“ informaciją :

 • Parašykite detales, kaip atsirado jūsų kompanija, visas detales. Kada ją sukūrėte ir kokios aplinkybės tai lėmė. Kokia jūsų misija ir ką darote nuo kiekvieną dieną, kad pagerintumėte savo kompaniją?
 • Žmonės dažnai neskaito viso teksto, nes neturi tiek laiko. Įdėkite svarbiausius dalykus savo paragrafo pradžioje.
 • Įdėkite savo raktinius žodžius ir frazes savo tekste, kad bet kuris žmogus, kuris ieško jūsų verslo galėtų rasti jį. Raktažodžiai svarbu, socialiniame tinkle taip pat kaip ir jūsų puslapyje arba bloge. Nepraleiskite jų.
 • Atsakykite į klausimus, kurių klausia jūsų bendruomenė, kad jie būtų dar labiau apšviesti apie jūsų verslą. Ši vieta yra būtent, ta kur jūs turite išsiskirti iš kitų verslų.
 • Trumpai aprašykite apie paslaugą ir produktą, kaip jis sprendžia jūsų kliento problemas ir ko klientas gali tikėtis iš jūsų.
 • Dalinkitės sėkmės istorijomis ir teikite atsiliepimus iš jūsų klientų, kuriems jūs padėjote per visą įmonės gyvavimą.

Savo sekcijoje „apie įmonę“, nekalbėkite nesuprantama savo industrijos žargono kalba, nes klientas šios kalbos nesupranta. Rašykite lengvai suprantama ir įskaitoma kalba.

 1. Nesidalinate nuosekliu turiniu.

Dalinantis nuosekliu turiniu savo Facebook fanų puslapyje gali atrodyti sunkiai įveikiamas dalykas. Neneigiame, kad kurti ir kuruoti savo turinį kiekvienam verslui yra iššūkis su kuriuo susiduria visi verslai.

Tai gi kur galime rasti įkvėpimo dvasios jūsų Facebook puslapio turiniui?

 • Yra įrankis toks kaip „Turinio žinučių planuotojas“.
 • Jūsų RSS srauto skaitytojas toks kaip „Feedly“, kuris ištraukia iš jūsų blogo įdomiausią turinį.
 • Google naujienos, kurios gali būti sukurtos ir integruotos jūsų puslapyje, top paieškoms jūsų verslui arba industrijai.
 • Tradicinė spauda arba skrajutės.

Peržiūrėkite turinį, kurį jūsų sukūrėte praeityje arba kurį naudojote, kitoms tradicinėms platformoms. Dabar nuspręskite kaip galite šį seną turinį panaudoti naujai auditorijai.

 1. Neredaguojate savo Facebook puslapio skirtukų.

Jūsų Facebook puslapis turi standartinius bei redaguojamus skirtukus. Gali naudoti redaguojamus skirtukus, įdedant į juos svarbius jūsų verslui dalykus.

Pavyzdžiui, jūs sukūrėte elektroninę knygą ir norite, kad ši knyga būtų pasiekiama internete. Sukuriant redaguojamą skirtuką, galite savo fanus tiesiogiai nusiųsti į specialų turinį savo puslapyje, leisdami bet kam greitai parsisiųsti savo nuosavybę.

Jūs galite sukurti labai gražios išvaizdos skirtukus su įvairiais įrankiais, tokiais kaip Shortstack bei Heyo ir dar daugeliu kitų programėlių.

 1. Nesinaudojate tiesioginiu ir aiškiu „raginimo veikti – mygtuku“.

Kaip jūsų fanams žinoti, kokį žingsnį žengti toliau jeigu jūs tiesiogiai nepadarote, „raginimo veikti – mygtuko“!

Nepalykite žmonėms, klausymo ką daryti toliau?

Imkime pavyzdį, kad jūs dalinatės savo blogo straipsniu. Vietoj to, kad tiesiog numestumėte nuorodą su jūsų straipsnio pavadinimu, duokite fanams mygtuką su straipsnio iškarpa į savo pilną turinį.

Jeigu jūsų puslapio pavadinimas „Vizualinės interneto reklamos strategijos, skirtos padidinti jūsų fanų skaičių puslapyje“. Jūsų skatinimas veikti gali būti:

„Ar jūs naudojate akį traukiančius paveikslėlius, kad pritrauktumėte savo fanų dėmesį? Paspauskite nuorodą apačioje. Ir parašykite ką manote, norėčiau išgirsti jūsų nuomonę.

Kiti aiškūs skatinimai veikti:

 1. Užsiregistruokite dabar
 2. Registruokitės apačioje
 3. Pradėkite jau šiandien
 4. Sužinokite apie produktą daugiau
 5. Spauskite ant nuorodos, kad parsisiųstumėte.
 6. Susisiekite dabar.

Jeigu nieko neparašysite žmonės nežinos ką daryti. Labai aiškiai savo žinutėje parašykite ką žmonėms daryti ir kokių veiksmų imtis. Taip pat turime patarimus, kaip apmokėti savo reklamos kampaniją Facebook (Beemarketing).