Lankytojų tipai, kuriuos paversite pirkėjais

Didėjantis vartotojų skaičius teikia didelį privalumą internetiniams skelbimams, kurie siūlomi internetinių parduotuvių, verčiant JAV elektroninės komercijos pajamas didėti iki 18% per metus 4 ketvirtyje 2016 metais.

Didelis pardavimų bumas per Juodąjį Penktadienį, Kyber Pirmadienį ir kitus atostogų pirkimo sezonus, konkurencija tarp elektroninių parduotuvių dėl srauto staigiai išaugo. Sukaustant dėmesį ir sekant pirkėjų elgesį reikalauja panašaus pirkimo turinio ir aiškaus pirkimo kelio.

Prieš apžvelgiant būdus kaip jūs galit pagerinti savo parduotuvę ateinantiems mėnesiams, pažiūrėkime pagrindinius tipus atostogų pirkėjų, kurie užsuks į jūsų parduotuvę:

  • Informacijos ieškotojai – šio tipo lankytojai neateina į svetainę su tikslu pirkti. Vietoj to pirminis jų tikslas rasti informacijos apie produktą prieš nusprendžiant ar verta pirkti šitą pirkinį. Aišku jie nesikonvertuoja tuoj pat, būtent jiems organizuotas produkto puslapis padidina tikimybę, kad šio tipo žmonės grįš ir pirks.
  • Derėjimosi medžiotojai – šie lankytojai ieško produktų, kuriuos galėtų įsigyti, bet tik tokiu atveju, jeigu vyksta iš pardavimas arba produkto kaina yra žemiau savo įprastinio lygio. Jeigu jie neras gero pasiūlymo gali pirkti ir iš konkurento. Kad pritrauktumėte šio lygio pirkėjus, turite savo saite pastoviai reklamuoti įvairius pasiūlymus ir nuolaidas.
  • Nenumatyti pirkėjai – šio tipo lankytojai tipiškai nori pirkti, bet neapsisprendžia kokį daiktą. Jie naudoja puslapį, kaip įrankį rasti reikiamą produktą ir perka, kai iškart tokį išsirenka. Šių pirkėjų pliusas tas, kad jiems labai lengvą parduoti dar vieną prekę perkant esamą, tai reiškia, kad jūs galite padidinti jų pirkimo vertę remdamiesi teisinga strategija.
  • Urmu pirkėjai – šie lankytojai bando gauti viską apsiperkant vienu metu ir darant kuo mažiau užsakymų. Jie viską perka tame pačiame puslapyje siekdami paprastumo ir patogumo. Jūsų parduotuvės lengvas naudojamas ar tinkamas apmokėjimo langas vienas iš svarbiausių pirkimo elementų.
  • Ateinantys – išeinantys apsipirkinėtojai. Šie lankytojai nori apsipirkti kaip galima greičiau. Jie randa prekę, kurios ieškojo nusiperka gretai, kartais net spaudžia ant pirmos elektroninės parduotuvės nekreipdami dėmesio į kainą. Pilnas puslapis produktų , puslapio sudėliojimas nuspręs, ar bus šio tipo pirkėjams patogu apsipirkti.

Pradėkite planuoti, kaip įtrauksite šiuos pirkėjų su šiais patarimais padidinant jūsų produktų pirkimo konversijas.

  1. Padidinkite puslapio matomumą

Iššūkis tarp visų parduotuvių yra sumažėjęs įmonės ženklo svarbumas pirkėjams. Vieni tyrimai parodė, kad tarp 2008 ir 2015 metų pirkėjų įmonės ženklo identifikavimas, kaip mėgstamiausio sumažėjo, net 68%. Kad pataikytumėte į šį pasikeitimą, jums reikia taikyti, ne į žinoma ženklą su raktažodžiais, o į daiktų apibūdinimus, vertes ir tai ką jie atlieka. Optimizuojant turinį, bei kitus SEO komponentus, kad pasiimtumėte daugiau srauto iš paieškos variklių ir pasiektumėte savo tikslus.

Tai padės daugiau konvertuoti, nuolaidų medžiotojus bei pirkėjus, kurie staigiai ateina ir išeina.

  1. Koncentruokitės ties mobiliu

Du trečdaliai laiko elektroninėse parduotuvėse yra praleidžiama mobilių vartotojų, o tai reiškia, kad prisitaikančio puslapio padeda pritraukti ir laikyti ir dalintis jūsų mobilios auditorijos. Optimizuojant jūsų mobilų saitą priklauso nuo jūsų žinių apie reklamą mobiliajame įtaise, paieškos variklių elementų sutvarkymą, pasiūlymų, kuriuos paruošiate savo skelbimams reklamos.

 

Jūsų prisitaikantis turinys ir navigacija turėtų parodyti švarią puslapio aplinką ir mobilias gaires pirkėjams, kurie ieško produktų ir žiūri, ką gi nusipirkus.

Pirkėjai, kuriuos tai padeda konvertuoti: informacijos ieškotojai, staigūs pirkėjai, ateinantys ir staigiai išeinantys.

  1. Padarykite pasiūlymus lengvais

Jūsų reklama ir nuolaidos užkuria parduotuvės aktyvumą per atostogų sezoną, bet tai paveikia daugiau negu vien tik nupirkimą. 68%, pirkėjų sako, kad kuponai suteikia lojalumo, jūsų atostogų apsipirkimo pasiūlymas gali naujus pirkėjus paversti grįžtančiais pirkėjais. Kad gautumėte šansą tapti geriausia parduotuve jūsų integruotas marketingo planas turėtų apimti visus svetainės puslapius. Yra daug būdų kaip rodyti savo pasiūlymus, bet svarbiausia, kaip šie puslapiai komunikuoja su pirkėju prieš jiems pasiekiant arba nuperkant produktą ir kaip jie reprezentuojami saite.

Pirkimai yra stipriai susiję su pirkėjais ir kaip jie pritraukiami bei per kokius kanalus, tai taip pat turėtų būti pateikiama jūsų vidiniuose puslapiuose, bet ne taip agresyviai. Skirtingų spalvų tekstas puslapyje gali tarnauti kaip priminimas plano kuriame sudalyvaus pirkėjas.

Jeigu jūs siūlysite daug skirtingų pasiūlymų iškart, jūs turėtumėte informuoti lankytojus, kad jie galėtų pasirinkti kas geriausia tinka jiems patiems. PVZ.: vartotojai, kurie atėjo į jūsų saitą, per reklamą ir pasiūlymą A taip pat turėtų sužinoti apie pasiūlymą B. Kadangi A jie jau matė B turėtų būti jiems pakartojamas dažniau. Statiniai baneriai populiarus būdas tai parodyti savo pirkėjams. https://beemarketing.lt/paslaugos/elektroniniu-parduotuviu-kurimas-magento-platforma/ – parduotuviu kurimas

Geriausia, tai konvertuoja, nuolaidų medžiotojus, ir tie kas perka iškart daug.